Росія отримає нову військову базу в Криму

0

Поделиться в соц. сетях

За камуфляжним лементом шановні українські мілітаристи прогавили появу нової російської бази на тілі нашої багатостраждальної Батьківщини.

В пятницю 10 вересня Міністр оборони Єжель заявив про намір України передати в оренду РФ полігону НИТКА в Криму.

НИТКА – наземний випробувальний тренувальний авіаційний комплекс, перебуває в експлуатації з 1982 року. Він розташований на аеродромі Саки. Призначений для відпрацювання техніки зльоту і посадки літака на авіаносець. Комплекс є аеродромом зі сталевим льотним полем у вигляді корабельної палуби, обладнаний трампліном і аерофінішерами. Його габарити еквівалентні параметрам льотної палуби авіаносного крейсера Адмірал Кузнєцов.

Щоб було зрозуміло Адмірал Кузнєцов – це авіаційна група з 50 літаків та вертольотів по проекту: 26 × МиГ-29К або Су-27К, 4 × Ка-27РЛД, 18 × Ка-27 або Ка-29, 2 × Ка-27ПС. Зрозуміло. що авіаційний комплекс НИТКА розмірами палуби не обмежений, отже може бути базою для значно більшої кількості літаків. Щоб було зрозуміло на озброєнні ВВС України всього 36 СУ-27. про стан яких краще не згадувати.

Виникає кілька природних запитань:

1. Як поява цієї бази кореспондується з ст.17 Конституції України, яка забороняє розміщення іноземних військових баз на території України. 2. Як подібна щедрість кореспондується з загостренням україно-російських відносин(згадаймо першу газову війну – шоу, яке дозволило вийти на ринок горезвісній РУЕ). 3, Як ймовірний конфлікт на Близькому Сході кореспондується з спокійним сном мешканців півострова.

Олександр Данилюк

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.