Інформаційна війна.

0

Поделиться в соц. сетях

З давніх часів інформація була небезпечною збройою, яка використовувалася в війнах. Але широкого застосування вона отримала в другій половині двадцятого сторіччя.

Остання справжня війна-це Друга Світова Війна. Після неї війни стають більш інформативними. А основна зброя-це інформація. В 21 столітті війна стає повністю інформаційною!

Для чого зараз потрібно тратити великі кошти на утримання великих армій. Дорогої зброї! Воювати зараз за допомогою танків чи літаків є повня дурня . Ця зброя має тільки допоміжний характер. Завдяки продуманим інформаційним атакам Америці вдалося змінити геополітичні розстановки сил на Близькому Сході. Революції в Єгипті, Лівії, Тунісі цьому підтвердження!

Проти України теж йде інформаційна війна. Структура цієї війни така:

1.Зовнішня обробка-направлена на підрив міжнародного статусу України. Пониження авторитету держави. Розповсюдження в міжнародному товаристві різних пліток, дезінформації.( Кольчужний скандал, скандал зі снайперами з України, які нібито воюють на стороні Каддафі.)

2.Внутрішня обробка-направленна на підрив моральних сил Української нації.

2.1.Вправадження через телебачення різних телешоу, серіалів, які формують примітивний, споживацький світогляд наших громадян. Формування образа героя з кримінальним або паразитичним стереотипом поведінки.

2.2. Широке розповсюдження через телебачення, Інтернет, газети-насилля, порнографії, споживання алкоголю, наркотиків. Що серед молоді сприймається, як нормальна поведінка.

2.3 Явна та скрита агітація проти патріотичного виховання молоді.

2.4. Інформація спрямована на розкол країни на регіони, соціальні групи, релігійні конфесії, які знаходяться між собою в постійних конфліктах.

2.5. Пропаганда глоболіційних цінностей.

Всі ці заходи направленні на підрив нашої держави і нації. Роблять нас слабкими та беззахисними. Противагою інформаційної експансії може бути добре продумана інформаційна політика направлена на підвищення морального рівня нашого народу. Пропагування моральних християнських цінностей серед молоді. Якщо так будемо робити то ми вистоїмо!

Політолог Денис Шуліка. Для

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.