Кириленко вимагає розібратися з ситуацією щодо видачі студентських квитків

0

Поделиться в соц. сетях

Народний депутат В’ячеслав Кириленко, занепокоєний, що студентам українських вищих навчальних закладів своєчасно не видано студентські квитки

У зв’язку з чим, він звернувся з депутатським запитом до прем’єр-міністра Миколи Азарова, в якому наголошує на незадовільній роботі Дмитра Табачника на посаді міністра.

Майже 200 тисяч студентів незаконно позбавлені студентських прав та пільг, – коментує ситуацію В’ячеслав Кириленко.

Відсутність студентського квитка унеможливлює поселення в гуртожитки, пільговий проїзд у громадському транспорті, створює купу труднощів у доступі до бібліотек, навчальних приміщень. Студентів позбавили можливості нормально вчитися, – зазначив депутат.

Він вимагає від Азарова втрутитися в дану ситуацію, з’ясувати причини відсутності студентських квитків та якнайшвидше забезпечити студентів вузів студентськими квитками.

Ситуація із відсутністю студентських квитків на тлі численних повідомлень про провали в роботі міністра освіти Д.Табачника, зокрема, про відсутність належної кількості шкільних підручників на початку навчального року, дає підстави стверджувати, що керівництво міністерства у своїй діяльності не керується інтересами української освіти, – йдеться у депутатському запиті.

Слід зазначити, що за інформацією МОНмолодьспорт, освітнє відомство продовжує моніторинг стану видачі студентських квитків.

Як стверджують у профільному міністерстві, результати проведеного моніторингу в 30-ти провідних вузах свідчать про те, що в жодному з них не зафіксовано випадків зволікань із замовленням та видачею студентських квитків.

Інформуємо, що усі вищі навчальні заклади, які подали заявки на виготовлення студентських квитків їх вчасно отримали і видали першокурсникам. Всього з 31 серпня до 12 вересня 2011 року виготовлено та видано 124537 студентських квитків, йдеться в повідомленні МОНмолодьспорт.

У міністерстві також підкреслили, що за своєчасність і правильність заявок на виготовлення пластикових карток – студентських квитків, несуть відповідальність керівники вищих навчальних закладів.

Також необхідно зазначити, що В’ячеслав Кириленко протягом останніх днів вже вдруге звертається до Миколи Азарова з приводу роботи міністра освіти.

Перший депутатський запит стосувався незадовільної роботи освітнього відомства на чолі з міністром освіти у питанні друку та доставки підручників, в якому він акцентував увагу прем’єра на тому, що рівень забезпечення підручниками, в залежності від регіону становить від 50 до 90%.

Після чого, прес-службою профільного міністерства було поширено заяву про недостовірність інформації щодо відсутності підручників у школярів, що викликала неоднозначну реакцію педагогічної громадськості.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.