Юлія Тимошенко повинна брати участь у виборах-2012

0

Поделиться в соц. сетях

Президент Європейської народної партії Вільфред Мартенс заявляє, що Юлія Тимошенко, як лідер однієї з найбільших опозиційних політичних сил, повинна брати участь у парламентських виборах 2012 року.

Як і в будь-якій демократії, опозиція повинна брати участь у виборах. Для вашої країни, це означає, що Юлія Тимошенко, як основний лідер опозиції, повинна брати участь у виборах 2012 року як кандидат, – сказав Вільфред Мартенс сьогодні в Києві на засіданні Клубу Фонду Конрада Аденауера.

Президент Європейської народної партії також повідомив, що обговорював цю тему сьогодні в ході зустрічі з представниками діючої влади. Сьогодні у мене була зустріч з президентом. І те, що я вам сказав тут, я сказав і вашому президенту. Під час цієї дуже відвертої розмови я сказав йому, що він несе головну відповідальність за дотримання цих основних прав, – додав він.

Вільфред Мартенс підкреслив, що Європейський союз і особливо Європейська народна партія уважно стежитимуть за змінами виборчого законодавства, які планується внести перед проведенням парламентських виборів в 2012 році.

Якщо Україна хоче продовжувати свій європейський шлях, цей закон повинен передбачати основні правила плюралізму і вільних, справедливих і демократичних виборів. Він також повинен враховувати інтереси всіх партій, а також громадянського суспільства. Маніпулювання виборчим законом в інтересах однієї партії дорівнює маніпуляції самих виборів, – заявив президент Європейської народної партії.

Як відомо, Президент ЄНП Вільфред Мартенс знаходиться 13-16 вересня з візитом в Україні на запрошення Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні,

Європейська народна партія є найбільшим і найвпливовішим об’єднанням партій, що сьогодні налічує 74 партії з 39 країн. Як голова Європейської Ради Герман Ван Ромпей, так і голова Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу та голова Європейського парламенту Єжи Бузек є членами Європейської народної партії. 13 комісарів Євросоюзу та 17 глав держав і урядів ЄС належать до ЄНП, зокрема, це – Ангела Меркель, Ніколя Саркозі та Дональд Туск. Фракція ЄНП є найбільшою фракцією в Європейському парламенті.

Фонд Конрада Аденауера є одним із найбільших політичних фондів Європи та стоїть близько до ХДС Німеччини. У своїй роботі Фонд виходить із християнського образу людини, він представлений у понад 100 країнах, де реалізовує освітні та дорадчі програми, проводить конференції, семінари, круглі столи та надає стипендії. Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні працює з 1994 року.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.