Мітингуючи чорнобильци читають книжки Левка Лукяненка

0

Поделиться в соц. сетях

Наметове містечко ветеранів Чорнобиля та Афганістану у Луганську стоїть 9 діб. За цей час у ветеранів побувало декілька громадських діячів та депутатів різного рівня. Хто це робить за для піара, хто спасає свою шкуру, а хто дійсно допомагає харчами, чи водою.

Але за для того щоб підняти дух мітингуючих голова Г.О.Луганці Коваленко Сергій приніс книжки від відомого борця за Велику Україну та свого друга, дисидента – Левка Лукяненка. 40 примірників книги Українці під час другої світової війни.Маршал Жуков. викликали величезну увагу.

Ці книги відкривають правду про Другу світову війну. Зясувалось, що де хто з наметового містечка не тільки поважає Героя України – Левка Григоровича, але особисто знайомі з ним.

Факт – наметове містечко у Луганську не має жодного прапора політичної партії. Це говорить про те, що в Україні усі існуючі політичні проекти – банкрути. Чи не начасі прийняти Закон про Регіональні політичні партії та повернути мажоритарні округи.Луганці – прийшов час обєднати місцеву політичну, бізнес, та наукову прогресивну еліту та зареїструвати свою партію , яка буде захищати національних інтереси Українців.

Луганці єдні – міцний Луганськ. Українці єдні – Велика Україна.

Голова Г.О. Луганці Сергій Коваленко.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.