Індексація сайту в яндекс і google. Як прискорити індексацію сайту

0

Поделиться в соц. сетях

Напевно кожен веб-майстер хоч раз стикався з проблемою індексації сайту в яндексі або google, випаданням сторінок. Перевірка індексації сайту здійснюється за допомогою спеціальних сайтів та програм. Відбутися випадання могло з різних причин: будь то мала кількість контенту на сторінці, спамность, якісь проблеми при переїзді на інший домен і т.д. Перевірка індексації сайту здійснюється за допомогою спеціальних сайтів і программ.Конечно, вебмайстру не вигідно допускати цього і пускати на самоплив індексацію сайту в пошукових системах. По-перше, тому що ви втрачаєте трафік, а разом з ним і інтернет заробіток. По-друге, якщо ви продаєте вічні лінки на біржах, у вашій майданчика є рейтинг, який також залежить і від індексації сторінок.

Якщо рейтинг вашого сайту значно знизиться, дуже мало оптимізаторів захоче купувати у вас посилання, оскільки немає гарантії, що вони взагалі проіндексує. В результаті ваш заробіток впаде, а тому з вильотом сторінок з індексу потрібно боротися будь-якими доступними способами, перевірити індексування свого сайту потрібно обов’язково.

Як прискорити індексацію? Я використовую:

1) Зміну контенту на сторінці, його редагування або переписування

Можливо причина вильоту криється саме в контенті, тоді всі інші заходи не повернуть сторінку у індекс надовго. Якщо контенту мало – рекомендую його дописати, якщо контент переоптимизирован – понизьте щільність ключових слів. Спробуйте також просто переписати його, тим самим показавши зміни на сторінці. Все це значно впливає на індексування сайту.

2) Додавання через аддурилку

Найчастіше після роботи над контентом, додаванням в аддурилку все і обмежується через деякий час стаття потрапляє в індекс.

3) Створення карти сайту, якщо вона не була створена раніше

Sitemap допоможе розібратися роботу в новій структурі сайту, якщо вона була змінена. Загалом спростить і прискорить індексацію і переіндексацію сторінок.

4) Закриття всіх службових сторінок

Нещодавно на багатьох сайтах був виліт неякісних на думку Яндекса сторінок, так сказати боротьба зі сміттям, яким цілком могли рахуватися і хороші сторінки. Тому варто ще раз перевірити свій файл robots.txt і закрити службові сторінки. Попереджали про це вже давно, але багато чому досі цього не зробили.

5) Проставлення посилань на быстроиндексируемых трастових ресурсах

Де проставити посилання – залежить від тематики вашого сайту. На деяких порталах наприклад індексуються посилання в коментарях або профілях.

6) Невеликий спам по ЖЖ

Виберіть кілька покинутих співтовариств і запостите туди посилання на сторінки свого сайту. Занедбані спільноти потрібні для того, щоб на ваш спам не скаржилися, і акаунт не заблокували. Всі співтовариства в ЖЖ швидко індексуються пошуковими системами, незалежно від того закинуті вони чи ні.

7) Покупку посилань в біржах посилань

Спосіб на крайній випадок, якщо все інше не допомогло. Можна купити з десяток посилань зі слабеньких ресурсів, і парочку з хороших.

От і відповідь на ваше питання як прискорити індексацію. На цьому все, в 99% випадків ваші вилетіли сторінки опиняться в індексі. Якщо ж ні, то має сенс написати в тех. підтримку Яндекса, і не просто написати, а навести приклади в першому ж листі. Так вам з більшою ймовірністю відповідять швидше і не стандартної відпискою, якщо б ви просто запитували чому сторінки свого сайту не індексуються.

Бажаю ваших сайтів гарною індексації, а вам стабільного заробітку!

http:blog.bloggers.su

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.