Реальний заробіток в інтернеті, швидкий заробіток в мережі, додатковий заробіток

0

Поделиться в соц. сетях

Реальний заробіток в інтернеті існує, це доведено багатьма успішними людьми, які отримують додатковий заробіток через інтернет. Способів як заробити гроші в інтернеті існує безліч. Про деякі способи заробітку я вже писав в інших статтях свого блогу, в цій поговоримо докладніше про ще трьох: обговоримо, як збільшити реальний заробіток в інтернеті для копірайтера, розглянемо швидкий заробіток в мережі на перекладах текстів і поговоримо про те, як організувати додатковий заробіток через інтернет на обміні валюти.

Реальний заробіток в інтернеті для копірайтера

Непогану можливість збільшити власний заробіток в інтернет копірайтеру надає інтим-тематика. Ця делікатна сфера здатна забезпечити непоганий додатковий заробіток, але при всій простоті вона має ряд нюансів. Характерними особливостями інтим-тематики є, по-перше, те, що далеко не кожен замовник наважиться запропонувати її копірайтерів, по-друге, далеко не кожен копірайтер захоче, а захотівши зможе виконати таку роботу.

Заробіток через інтернет шляхом написання текстів інтим-тематики, як правило, пов’язаний з описом сайтів та інтернет-магазинів, що продають в інтернеті всілякі інтимні іграшки. Він припускає опис роликів еротичного характеру або створення специфічного контенту для тематичних сайтів певної спрямованості. Спостереження показують, що якість текстів на сайтах подібного роду далеко від ідеалу. Звідси робіть висновки про рівень вимог, висунутих замовниками такого контенту – вони досить лояльні.

У випадку, якщо ви беретеся за роботу для сайту, який інтимними товарами – швидше за все, знадобиться і політ фантазії, і літературність складу, і сміливість думки – словом, все, що потрібно для створення продають текстів такого плану. Багато копірайтери спочатку не розглядають всерйоз заробіток в мережі на створення подібних текстів – зупиняє і скромність, і огиду. Однак, спробувавши і отримавши відчутне винагороду, говорять собі: Гроші не пахнуть! – і продовжують брати в роботу такі проекти, яких надходить все більше. Пошук замовлень цієї і безлічі інших тематик найкраще здійснювати через біржу TextBroker.

Зазначу, що для створення контенту інтим-тематики існують певні схеми, які, вивчивши ви зробите швидкий заробіток на написанні таких текстів цілком реальним, не вимагають від вас значного докладання сил і фантазії. Навряд чи замовник буде вимагати найвищої якості матеріалів з літературної точки зору – розслабтеся і створюйте подібний контент, що називається, на автоматі. Зрозуміло, такий заробіток в мережі, як і будь-яка інша робота в області копірайтингу, може містити в собі елементи SEO – але, ключові слова здебільшого просто примітивні, і їх вставка в текст не складе вам ніякого праці.

Якщо вам доводиться описувати відеоролики певного змісту – робити це ви зможете, в принципі, навіть без їх перегляду: їх загальна схема, як правило, ясна і повторюється замовлення замовлення, а для того, щоб передбачити розвиток подій за участю головних героїв не потрібен великий фантазії. Все це робить сам перегляд зовсім необов’язковим. При всіх особливості створення такого контенту потрібно визнати: така робота має право доповнити способи заробітку в мережі. У випадку якщо вона вам не до душі – виберіть будь-який інший спосіб заробити гроші в мережі.

http:blog.bloggers.su

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.