SEO-просування: як використовувати соціальні мережі

0

Поделиться в соц. сетях

Сьогодні розглянемо тему про те, як просувати свій продукт, сайтс допомогою соціальних мереж. Який результат дає SEO-оптимізація у поєднанні з використанням соціальних мереж.

В даний час при просуванні компанії, бренду або продукту все частіше використовується Інтернет. Це вигідно, тому що значно скорочує витрати ресурси. Результат розкручування компанії або продукту можна значно поліпшити, використовуючи соціальні мережі. Задіявши в SEO-просуванні соціальні мережі ми робимо компанію або продукт впізнаваними для широкої аудиторії соціальних мереж. Давайте подивимося, яку користь можна отримати зі співпраці з соціальними мережами. Малюнок

При правильному використанні соціальних мереж для розкручування компанії або продукту можна досягти значних результатів, необхідно лише дотримуватися простих правил.

По-перше, необхідна оптимізація контенту.

По-друге, наявний корисний для відвідувачів, якісний контент (блоги, аудіо, зображення, відео), повинен якомога активніше брати участь в пошуковій видачі, інакше, це пряма втрата відвідувачів.

Наприклад, Ваш блог популярний, і контент містить достатню кількість ключових слів, але ця сторінка не з’являється в пошуковій видачі, а індексовані сторінки – містять різні назви блогу. В даному випадку це також веде до втрати відвідувачів цільової аудиторії.

Звідси висновок: на сайті між сторінками та постами повинна бути хороша перелінковка, і шаблон блогу оптимізовано. У такому разі, не залежно від якості контенту, трафік від пошукової видачі буде йти на блог.

Ще одним способом SEO-просування за допомогою соціальних мереж є популяризація бренду з допомогою розміщення його в соціальних мережах, це не тільки приверне цільову аудиторію, але і збільшить частоту видачі в пошукових системах. Малюнок

Для досягнення бажаного результату в соціальних мережах необхідно поширювати як можна більше контенту і посилань.

Наступний спосіб SEO-просування за допомогою соціальних мереж – розміщення голосувань, опитувань, коментарів, анонсу контенту. Дані елементи соціальних мереж користуються великою популярністю, отже, мають необмежені можливості залучення потенційних відвідувачів. Розглянемо алгоритм роботи SEO і соціальних мереж:

1. Надати цільову аудиторію.

Розбити її на підгрупи, досліджувати переваги, цінності та інтереси для кожної з підгруп. Потім виділити загальну ідею, яка для всіх них була актуальною. Для цього можна використовувати програми, за допомогою яких з листування користувачів соціальних мереж виявляються найбільш популярні теми, ключові слова та інша інформація.

2. Мета.

Як правило, це просування бренду і продаж продукту. Тобто необхідно прагнути до підвищення впізнаваності бренду в соціальних мережах. Цього можна досягти за допомогою посилань на контент сайту і таким чином збільшити трафік і продажу.

3. Розробіть стратегію.

Найбільш ефективним є метод фокусування уваги на контенті. Пошуковики люблять оновлення контенту. Для створення контенту необхідно викликати бажання у користувачів поділитися отриманою інформацією один з одним, таким чином, ви отримуєте коментарі, відгуки, обговорення, а це безкоштовний свіжий контент.

4. Тактика.

Дослідження поля діяльності цільової аудиторії. Їх звичні місця інтернет-проживання. Так, Ви зможете ефективно оптимізувати контент під ключові слова. Велику роль грають ключові слова в заголовках. Заголовок повинен бути коротким, лаконічним.

5. Аналіз результатів.

Seo-аналітика допоможе отримати необхідну інформацію і поліпшити результати роботи. Малюнок

Ефективне співробітництво SEO і соціальних мереж зможе викликати інтерес PR менеджерів, рекламодавців, а, отже, залучити інвестиції. Тому оптимізований і розкручений соціальний ресурс має необмежені можливості залучення відвідувачів.

Таким чином, використовуючи при SEO-просуванні соціальні мережі Ви швидко досягнете бажаного популярності Вашого бренду і збільшення прибутку.

Візьміть на замітку:

Ви можете залучити до цієї роботи веб-студію, готову запропонувати просування сайтів з гарантіями та належною якістю.

А якщо у Вас немає часу на підтримку своїх проектів в соціальних мережах, то реально знайти людей, готових писати пости. Як знайти таких? Один з варіантів розмістити пропозицію на популярній дошці оголошень у рубриці робота. Така думка прийшла, коли вирішувала свої проблеми з автомобілем і заповнювала форми у категорії мото. Відгуки прийшли досить швидко!

Мій відгук про платні інтернет опитування.

Не в тему, але… Можете завантажити безкоштовно гороскоп приколи – всі знаки зодіаку mp3, трошки нецензурної мови, але обхохочешься Скачати 6.3 мб

Вебмастер! Тобі пам’ятка в стрічці новин. Читайте новини нашого сайту у форматі RSS

Щоб бути в курсі появи нових матеріалів для вебмайстрів та сеошників, ви можете підписатися на RSS або отримувати інформацію по електронній пошті. Мені більше подобається рсз передплата, знаєте чому? Тому що потрібен один клік мишкою і ви у мети. У браузері зберігаються всі мої передплати і я в будь-який час можу їх переглянути, зробити позначки. А в нижньому правому кутку монітора показуються всі новини і для читання мені не потрібно відкривати скриньку. Я представляю вам обидві можливості, вибирайте на свій смак.

http:www.master-live.ru

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.