SEO, SMO і SMM в просуванні сайтів

0

Поделиться в соц. сетях

SMO означає оптимізація сайтів під соціальні мережі. SMM відповідає за зовнішню оптимізацію сайту і кроки по розкручуванню сайту схожі на зовнішнє SEO. SMO в просуванні сайтів відіграє важливу роль.

Теорія.

Позначимо поняття SEO, SMO і SMM.

SEO (Search Engine Optimization) – це всі проведені роботи націлені на пошукові системи. Ми оптимізуємо сайт, а пошуковик сам знаходить наш ресурс і видає користувачеві за його запитам. Сюди входить робота з ключевіков, з контентом. При зовнішньої оптимізації покупка посилань. Оптимізатор стежить за змінами алгоритмів пошукових систем. SMO (Social Media Optimization) – означає оптимізація сайтів під соціальні мережі. Для розкручування сайту в цьому випадку потрібно цікавий контент. Саме на корисну статтю читачі будуть посилатися за своїм бажанням і поділитися зі своїми друзями. Також на веб сторінках встановлюються спеціальні кнопки для додавання матеріалу в соціальні мережі. Сюди ж відносяться і різні віджети від соціалок, наприклад, “мені подобається”. Це публікація відео та поширення через YouTube.com, наприклад. SMM (Social Media Marketing) – якщо висловитися як можна простіше, то це реклама в соц. мережах. Можна сказати, що SMM відповідає за зовнішню оптимізацію сайту і кроки по розкручуванню сайту схожі на зовнішнє SEO. Це коментарі в блогах, форумах, спільнотах. Це всі кроки, про які ви дізналися, вивчаючи сео. Нагадаю, це розсилки, власні сторінки в соц. мережах, кросспостінг.

SMO і SMM нещодавно були одним цілим. Зараз це окремі види діяльності. Приходить в голову, кажучи SMO, на увазі SMM. І навпаки.

Сьогодні SMO в просуванні сайтів відіграє важливу роль. І вже не один рік. Крім просування сайту, у них добре рекламувати свої товари. Уявіть, ви оптимізували сторінку під товар, потім чекаєте, поки пошукова система проіндексує цю сторінку. І цілком імовірно, вам доведеться попрацювати над зовнішніми чинниками: купити посилання, розмістити оглядові статті. Такий шлях у нас буде з сео. При використанні смо про ваші товари і послуги користувачі дізнаються моментально.

Найпопулярніші соціальні медіа мережі Рунета – це “вконтакте” і “однокласники”. Саме вони найбільш чутливі на наші старання. Навіть при мінімальних трудовитратах ці сервіси дають відвідувачів на розкручуваний ресурс. Інше питання, наскільки вони будуть цільовими.

Найкраща система розміщення статей

Практика.

Тепер подивимося на всі ці методи просування очима сеошника. На практиці нам потрібно розкручувати сайт замовника або власний.

Для прикладу візьмемо “вконтакте”. Реєструємося, зараз функціонує інвайт система – запрошення. Заводимо друзів попутно. Наша мета створити групу і розкрутити її. Можна все робити самостійно, але домогтися потрібного ефекту без помічників швидко не вийде. Хто ж нам надасть таку допомогу? Напевно, будь-яка біржа готового контенту. Я використовую Адвего, тому напишу про роботу саме в ній. Є така функція, як дати завдання.

Призначаєте завдання такого виду: розіслати запрошення в групу. Даєте посилання на свою групу і пропонуєте виконавцям вступити до неї і запросити друзів. У звіті виконавець дасть весь список запрошених. Приблизна ціна цього завдання 0.08-0.10 у.о. Для наповнення текстом і пожвавлення групи складаєте завдання таке: потрібно написати коментарі і вказуєте в якій групі. Для його написання виконавець повинен вступити в групу. Які бажані коментарі пункт додатково. У звіт отримаєте посилання на пост написаний і сам текст. Вартість цієї роботи приблизно 0.05-0.10 у.о.

Я написала коротку шпаргалку. Винаходити велосипед не хочеться, тому докладніше про роскрутку груп “вконтакте” читайте в блозі Максима Шпон про SMO, SMM, маркетингу та соціальних мережах http:toxiczero.ru/?p=222 Аналогічно проводимо роботу і з “однокласників”.

У соціальній мережі “facebook” ви можете створити сторінку і анонсувати публікації зі свого сайту. У рунеті ця соц. мережа активно розвивається, на сьогодні звідти мною не був помічений приплив відвідувачів, але в майбутньому ситуація напевно зміниться. Процес створення сторінки “facebook” добре описаний в блозі Глобатора про просування сайтів і веб дизайні в статті Як зробити сторінку Facebook. Там же дізнаєтеся про спосіб публікації своїх повідомлень з Твіттера в Фейсбук і ще багато іншого.

Для пожвавлення своїх сторінок можна залучити людей, які будуть писати коментарі до записів, замітки на стіні. Схему залучення таких виконавців я позначила вище.

http:www.master-live.ru

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.