У Києві з’явився новий “автолохотрон”

0

Поделиться в соц. сетях

Шахраї вимагають передоплату за авто і зникають, а в Мережі оформляють липові папери для кредиту.

У Києві набирає обертів нова автомобільна . продають машини з величезними знижками з умовою оплати грошовим переказом, а після отримання грошей зникають. Тим часом, в соцмережах з’явилися групи, що пропонують пакет липових документів для отримання . Природно, кредит на них не дають, а от гроші довірливі громадяни платять.

Для прикладу, на столичних автосайтах з’явилися оголошення про продаж дорогих машин за заниженими цінами. Трирічну “Хонду Сівік” продають за 7,5 тис. дол. при реальній вартості не менше 18 тис. дол., майже нову “Тойоту Ленд Крузер” – за 35 тис. дол. (коштує 70 тис. дол.), пише .

Автори оголошень пояснюють дешевизну тим, що знаходяться за кордоном, а щоб показати машину, потрібно їхати в Україну. Щоб марно не кататися, просять платити за авто грошовим переказом. Оформити продаж обіцяють вже після того, як сума буде сплачена.

“Ніякої афери. Висилаєте мені квитанцію про оплату, але приховуєте контрольний номер, який необхідний для отримання переказу. У будь-якому банку вам підтвердять, що без контрольного номера переказ не видають. Після переоформлення авто на ваше ім’я ви вкажете мені контрольний номер для отримання переказу”, – стверджує автор оголошення про продаж “Хонди Сівік”.

Але юристи застерігають від таких покупок. “До нас вже були звернення з таким оголошенням. Людина перерахувала гроші, приховала код, але автор оголошення зник. Коли покупець спробував забрати гроші, виявилося, що з рахунку вони давно зняті”, – розповів юрист Тарас Шевченко. За його словами, до подібної афери можуть бути причетні банківські співробітники, які мають доступ до кодів переказів.

Швидке отримання кредиту на автомобіль недавно почали пропонувати і в соцмережах. В одній з груп “Всі документи на автокредит” пропонують довідку про доходи з підставної роботи, “липові” права і навіть довідку від чоловіка або дружини зі згодою на кредит. Коштує це все 500 дол.

У банках кажуть, що підроблені документи не спрацюють, оскільки розрахунковий рахунок організації, що видала довідку про доходи, відразу перевірять через банк, а доходи за півроку – через податкову.

Источник:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.