З Луганська до Донецька на Лігу Чемпіонів.Роздуми про футбол не байдужого

0

19 вересня разом з друзями вирішили відвідати Донецьк та футбольний матч Ліги Чемпіонів “Шахтар”-”Норд…” Данія. Квітки замовили інтернетом. Вирішили виїхати трохи раніше, подивитися новий Донецький стадіон та місто.

Від порога мого будинку до нового стадіона в Донецьку 175 кілометрів. Виїхали на автівкі о 16.00.

Взагалі дорога Луганськ – Донецьк, а семе дільниці Артемівськ (Луганський) – Вуглегірськ в ганебному стані.Єнакієво до траси Горлівка -Донецьк у відносно негативному стані.Тому дорога зараз у нас на майже на новій “іномарці” зайняла більше двох годин.Тому існуюча мрія про автобан Луганськ – Донецьк позитивна але є питання по термінам реалізації 2015, чи 2050 рік ?

Приїхавши до стадіона “Шахтар” одразу припаркувалися на платній площадці поруч з стадіоном – 50 гривен . Біля стадіона симпатичний парк з лавами , газоном та фонтанами , але майже відсутні вуличні туалети. Стадіон має виглят на мою думку хайтеківської чаши – зовнішній вигляд на смак. Отримавши квітки в касах (обов’язково потрібно мати з собою посвідчення особи) трохи прогулялися містом по вулиці Артема де побачили багато нових сучасних будівель. Далі пішли на стадіон. Щоб потрапитина свої місця потрібно пройти три кордона перевірок. Але найнеприємніший перший – кол всіх власників квітків від взуття до ший обмацували шукаючи щось недозволене , та перевіряли валізи. Як з’ясувалось пізніше, обізнані люди при бажанні змогли пронести з собою що їм було потрібно задля зігріву.( під час матчів алкоголь на стадіоні не реалізовують.

На тому секторі де ми були). В самому стадіоні достатньо кав’ярень, санвузлів. Сидіння зручні , але з першого ряду на якому ми сиділи (квіткі замовляла жінка) видно не всі 100% поля. Всередині стадіон більш цікавий ніж зовні. Гарна акустіка .Та як мені здалося зараз для футболістів надаються дуже “тепличні” умови.Починаючи від “феєр плей” в правилах гри ( я пам’ятаю як грали Ми в спорт-інтернаті в 1987-1991 році та дорослі команди в першості , коли на полі іноді був чутен хруст “щітків” після підкатів і не тільки, прибрав ногу – трус), закінчюючи ідеальними полями з дахом та занадто високими зарплатнями.Мінус – як на мене відсутня атмосфера футболу.

Я був в Донецьку на футболі останній раз на грі проти “Локо” з Москви близько десяти років тому. Атмосфера змінилася не в кращий бік.Більше схоже на клубну тусовку, багато присутніх на стадіоні вболівальників приїхали на шоу – чоловіки подивитися стадіон та на парковку та побачити автоновинки , дівчата подивитися на зірок, які отримують позахмарну оплату, та по можливості познайомитися з заможнім чоловіком. Тому опладували в більшості після виконань акробатичних трюків . Нажаль на трибунах було не більше 10% людей які хоч трохи розуміютьв футболі. Можливо це Українська та світова тенденці? В цьому сенсі Луганськ знаходиться в кращому стані у нас можливо зустріти на стадіоні інтелектуальних вболівальників. Ще раз про іноземців в складах команд. Олімпійські ігри в Древній Греції зупиняли та замінювали собою війни, тому що те місто яке мало більше чемпіонів Олімпійських ігор – було непереможним.Проводимо анологію з сучасністью – найбільшу кількість медалей отримують країни з міцною економікою, з високив ВВП та мобільною армією.Україна ще в двадкі супер-країн. Але потрібно докласти багато зусиль – щоб ми утримали цю планку. Тому коли на полі з одинадцяти троє громадян країни з відкіля клуб це не робить нам честі. Хоча це Європейська ліберастно-толерасна тенденція , яка веде до занепаду нації. Тому ці клуби більше представляють бізнесові корпорації , а не міста чи країни На останок про повернення додому. Ми відїхали від стадіону о 12.00. – дома я був о пів на третю. Результат – весь сьогоднішній день був трохи втомлений і не сконцентрований. Тому чи їздити дивитися футбол в Донецьк з Луганська – вирішувати вам.

Голова Г.О.”Луганці” та ініціатор створення Г.І.”Легіон” Сергій Коваленко.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.