На Вінниччині чоловік вкоротив собі віку, полізши в петлю
У Чечельницький районі в селі Луги місцевий житель покінчив життя самогубством. 37-річного чоловіка знайшли повішеним. Причини самогубства наразі з’ясовуються.
На Вінниччині з початку року трапилося 80 суїцидів, при яких загинула 31, травмовано 49 осіб (з них 3 дитини), – інформує управління держслужби з НС у Вінницькій області.