Новий Logan отримає мотор потужністю 400 к.с.

0

Під екстремальної версії Logan буде встановлений 6-циліндровий . Відбудеться це в рамках підготовки седана до стартів у чемпіонаті Скандинавії з кузовних , причому на трасу Logan вийде вже на початку травня.

Румунська компанія Dacia, чиї моделі продаються в Росії під брендом Renault, регулярно проявляє увагу до автоспорту. Одна “бойова” модифікація Dacia Duster виступала, наприклад, в льодових перегонах Trophee Andros, а інша (оснащена 850-сильним від Nissan GT-R) – брала участь у знаменитому підйомі на пагорб Пайкс Пік.Цього разу головним “спортсменом” буде новий Logan.

Втім, з серійною моделлю , що беруть участь у чемпіонаті Скандинавії з перегонів на легкових , ріднить тільки назва – їх будують навколо просторової рами, яка зовні обвішується пластиковими кузовними панелями. “Польотний вагу” при цьому становить трохи більше тонни – навіть незважаючи на досить велику вагу 6-циліндрового двигуна, що розвиває близько 400 к.с.Перші тестові заїзди за участю самого потужного Logan відбудуться 3 травня на шведській трасі Кнутсторп.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.