Як не стати жертвою шахраїв на дорозі

0

Шахрайство в наші дні настільки поширене, що в будь-якій людині, що зустрічається на нашому шляху ми бачимо обманщика.

І це правильно. Навіть самі добрі й наївні особи можуть приховувати за собою шахрая. Злочинці вміють розбиратися в людях краще будь-якого психолога і заздалегідь вибирають жертву. Зазвичай це стають невпевнені в собі, совісні люди на хорошому, але старому авто.

Шахрайство може бути у вигляді театральної вистави, коли одна людина зупиняє Вас, зі сльозами і криком просить про допомогу – начебто його родич лежить в крові і потрібна допомога. Такого роду обман розігрується на безлюдному шосе, поруч з лісовими масивами, загалом там, де не буде свідків. Закінчитися це може не дуже добре.

У кращому випадку жертві запропонують віддати гроші та ключі від машини добровільно (краще виконати вимоги – життя дорожче) або оглушивши, заберуть самостійно, в гіршому випадку можна позбутися життя. Ще один спосіб – підстроювання ДТП, в якому нібито винна жертва. У цьому випадку буде явно помітно незвичайну поведінку водія, наздоганяючого жертву ззаду, що вимагає звільнити дорогу, а потім б’є взад і вимагає зупинитися.

Після зупинки, як правило, починаються погрози або пропозиції «залагодити всі по-тихому». У цих випадках немає необхідності розмовляти з людьми поза машиною. Заблокувавши двері і включивши аварійку, можна трохи приспустити скло. Правильно буде відразу зателефонувати рідним, і розповісти про події ДТП, вказавши точне місце, де все сталося (і, якщо можливо розгледіти, продиктувати номер машини шахрая), а потім викликати інспектора ДІБДР.

У разі, коли просять про допомогу, немає необхідності летіти стрімголов. Спочатку слід розібратися в ситуації. Якщо у Вас немає медичної освіти, допомогою вважатиметься виклик бригади швидкої допомоги. Якщо розповідають, що людина впала в яму неподалік, сенс бігти туди одному? Щоб підняти дорослу людину з ями, потрібні кілька чоловічих рук.

Не піддавайтеся на провокації, не дозволяйте собою маніпулювати, не забувайте повідомляти про своє місцезнаходження рідним і викликати при необхідності спецслужби.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.