Чоловіка-зрадника видасть голос

0

При виборі партнера жінки вважають, що, чим нижче голос представника сильної статі, тим більше ймовірність, що він збирається обдурити. І навпаки, молоді люди думають, що жінки з більш високим голосом, швидше за все, будуть невірними.

Дані висновки зробили експерти з кафедри психології, неврології і поведінки в університеті МакМастер. З точки зору сексуальної стратегії вчені виявили, що чоловіки і жінки будуть використовувати висоту голосу, як попередження про майбутні зради.

Невірність є дорогим заходом, і не тільки з фінансових наслідків. Але ще зради тягнуть втрату сім’ї. Однак фахівці виявили механізми захисту, які використовують чоловіки і жінки при виборі майбутнього партнера. Учасників дослідження попросили прослухати дві версії записаних кліпів чоловічих і жіночих голосів, які протягом експерименту міняли по висоті. Потім їх запитали, які саме голоси, на їх думку, належать потенційним зрадникам. Виявилося, що жінки порахували невірними чоловіків з низькими голосами, а чоловіки дам з високими голосовими даними.

Глава роботи професор Девід Фейнберг пояснює, що представники сильної статі з великим рівнем тестостерону і представниці слабкої статі з перевищеним числом естрогенів мають саме такі голоси. А такі гормони відповідають за привабливість і сексуальність, як і за збільшення статевої активності. По суті, це непряма вказівка на те, що партнер з подібними ендокринними параметрами володіє великими шансами на обман другої половинки.

Голосові показники можна використовувати в пошуці романтичного партнера, уклали психологи.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.