Лікарі назвали доступні продукти, які знижують холестерин

0

Високий рівень холестерину значно підвищує ризик серцево-судинних захворювань та смерті. Один із основних способів контролювання рівня холестерину — збереження здорового харчування. Лікарі також рекомендують включати до раціону певні продукти, які допоможуть знизити рівень холестерину.

Одним з таких продуктів є оливки та оливкова олія. Вони можуть допомогти знизити загальний рівень холестерину в крові. У дослідженні, в якому брали участь люди з високим рівнем холестерину, одній групі запропонували їжу з оливковою олією, а іншій — з кукурудзяною олією. Зразки крові у людей з першої групи, взяті через дві години після прийому їжі, показали менший потенціал шкідливого згортання крові.

Авокадо також може допомогти знизити рівень шкідливого холестерину, який сприяє утворенню бляшок в артеріях, а також збільшувати рівень корисного холестерину. Заміна насичених жирів з продуктів тваринного походження (таких як яловичина, бекон та вершкове масло) на моно- або поліненасичені жири з рослинних джерел, таких як авокадо, може суттєво впливати на рівень холестерину, за словами лікаря.

У боротьбі з високим рівнем холестерину також корисна риба, яка містить багато корисних мононенасичених жирів. Дикий лосось є одним з основних джерел дієтичних жирів, які допомагають знизити рівень шкідливого холестерину.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.