Одна шкода: названі найгірші продукти для сніданку

0

Сніданок є найважливішим прийомом їжі в день, і включення клітковини, білка та корисних жирів може допомогти зарядити організм енергією на весь день. Однак, не всі продукти підходять для сніданку, і деякі з них навіть можуть бути шкідливими для здоров’я. Дієтологи наголошують, що багато людей вибирають для ранкового прийому їжі ті страви, які є найменш бажаними.

Сухі пластівці, які багаті на цукор, містять незначну кількість цільного зерна і можуть підвищувати ризик ожиріння, діабету другого типу, серцевих і інших захворювань. Так само із млинцями та вафлями, які містять багато рафінованого борошна, мало поживних речовин і клітковини, а також можуть підвищувати рівень цукру в крові. Зазвичай, млинці та вафлі ще й їдять з солодким сиропом, джемом та іншими добавками з високим вмістом шкідливих вуглеводів.

Тости з маргарином або спредом також не є здоровим варіантом для сніданку, оскільки більшість сортів хліба містить рафіноване борошно, а маргарини та спреди містять трансжири, які є найбільш шкідливим типом жирів. Так само, кекси, булочки та мафіни містять багато цукру, рафінованого борошна, калорій та мало поживних речовин, а солодка начинка збільшує їх калорійність.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.