На межі соціального бунту…

0

Поделиться в соц. сетях

За даними ООН в Україні 80% населення перебуває на межі бідності, а різниця між доходами найбагатших та найбідніших сягає 40 разів. Десять родин-кланів олігархів контролюють 90% економіки.

При цьому уряд Азарова фактично позбавив державної соціальної допомоги 16 категорій громадян.

Ці соціально небезпечні показники є наслідком вкрай несправедливої системи оподаткування, розподілу доходів і суспільних благ.

З метою відновлення соціальної справедливості та зменшення податкового тиску на громадян з низким та середнім достатком, опозицією розроблено законопроект № 8638 « Про внесення змін до Податкового кодексу, щодо оподаткування доходів фізичних осіб».

Пропонується зменшити ставку податку з 15% до 10 %, якщо загальна сума отриманих громадянином доходів не перевищує 10- кратний розмір мінімальної зарплати (зараз 960 грн.).

В той же час пропонується запровадити прогресивну шкалу оподаткування для осіб з надвисокими доходами, з максимальную ставкою у 30%( якщо доходи більше 50 -ти мінімальних зарплат за місяць).

Що є пом ’ якшеним, ліберальним варіантом, оскільки максимальна ставка податку з надвисоких доходів у США сягає 40%, у Швеції та Франції більше 50%.

Державне регулювання за допомогою прогресивного оподаткування та податку на розкіш – є засобом зниження соціальної напруги і нерівності та успішно застосовується в усіх цивілізованих країнах світу.

Україна знаходиться на межі соціального вибуху , щоб збити хвилю майбутнього народного обурення Янукович кинув за грати лідерів опозиції Юлію Тимошенко і Юрія Луценко.

Друзі , вимагайте від нинішньої влади олігархів, дослухатись до вимог європейської спільноти – негайно звільнити Юлію Тимошенко, Луценко, інших політв ’ язнів та прийняти закон щодо справедливого оподаткування.

Андрій Павловський Народний депутат України

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.