Вільфред Мартенс: Юлію Тимошенко можуть обстежити європейські лікарі

0

Поделиться в соц. сетях

Президент Європейської народної партії Вільфред Мартенс готовий посприяти у організації обстеження стану здоров’я Юлії Тимошенко європейськими медиками.

Я переконаний, що пані Тимошенко і її колеги потребують нагальної медичної допомоги. Отже я готовий звернутися до асоціації лікарів нашої країни, щоб надати таку допомогу, – сказав Вільфред Мартенс сьогодні на прес-конференції.

Крім того, Президент ЄНП зазначив, що у розмові з Віктором Януковичем повідомив президенту про ненадання дозволу на зустріч з лідером партії Батьківщина Юлією Тимошенко. Я свою першу тезу в промові до президента якраз розпочав з того, що я йому розказав, що мені не дозволили відвідати Юлію Тимошенко. Я хотів це зробити, і я хотів також просити про те, щоб дозволили надання медичної допомоги для неї та інших ув’язнених, які там (в СІЗО) знаходяться. Він сказав, що я поважаю ваші переконання, – зазначив Вільфред Мартенс.

Президент ЄНП вчергове наголосив на необхідності звільнення з-під варти екс-прем’єр-міністра, адже, на його переконання, кримінальна справа, порушена стосовно Юлії Тимошенко має політичну складову. Я наполегливо закликаю представників влади вашої країни негайно звільнити пані Тимошенко, – заявив він.

Як відомо, сьогодні захисник Сергій Власенко повідомив журналістам про значне погіршення стану здоров’я Юлії Тимошенко, за проявами схоже на ангіну: у екс-прем’єра підвищена температура та болі у горлі.

Напередодні Вільфред Мартенс намагався отримати в суді дозвіл на відвідання Юлії Тимошенко в Лук’янівському СІЗО, але головуючий у справі суддя Родіон Кірєєв такого дозволу не надав.

Європейська народна партія є найбільшим і найвпливовішим об’єднанням партій, що сьогодні налічує 74 партії з 39 країн. Як голова Європейської Ради Герман Ван Ромпей, так і голова Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу та голова Європейського парламенту Єжи Бузек є членами Європейської народної партії. 13 комісарів Євросоюзу та 17 глав держав і урядів ЄС належать до ЄНП, зокрема, це – Ангела Меркель, Ніколя Саркозі та Дональд Туск. Фракція ЄНП є найбільшою фракцією в Європейському парламенті.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.