Зимовий догляд за шкірою від JUST — подбайте про шкіру в холодний період

0

Зимовий період є непростим випробуванням для вашої шкіри, низька температура, холодний вітер, пересушене повітря в приміщеннях, різка зміна температур, вплив різних агресивних зовнішніх факторів, викликають небажану і не дуже приємну реакцію шкіри. Вона зневоднюється, на ній може виникнути подразнення, лущення, мікротравми. На несприятливі зимові чинники різко реагують судини – стає більш яскраво вираженим купероз, шкіра набуває яскраво червоного нездорового забарвлення. Вологість повітря різко знижується, внаслідок чого шкіра втрачає вологу, ушкоджується гідроліпідна мантія, що є основним захисним бар’єром шкіри. Тоді починає відчуватися сухість і стягнутість шкіри, виникають відчуття сверблячки та подразнення. Фітокосметика JUST зроблена із натуральних компонентів та спрямована на відновлення шкіри у зимовий період. 

Першим етапом є правильне очищення, в осінньо-зимовий період необхідно перейти на більш дбайливе вмивання, бажано відмовитись від продуктів, які містять спирт. Вибирайте більш делікатні та м’які засоби: тоніки, молочко, що очищає, пінки. Це може бути тонік Vital Just Face-Tonic або засіб для зняття макіяжу Vital Just Make-Up Remover, вони дбайливо очищають шкіру не травмуючи її. 

Другим етапом є правильно підібраний догляд, це може бути сироватка, крем для обличчя та під очі. Для посилення ефекту зволоження у вечірній час під крем можна нанести сироватку, завдяки високій концентрації активних компонентів, вона швидко відновить втрачені за день вологу та вітаміни. Наприклад омолоджуюча сироватка Vital Just Serum має у своєму складі повністю натуральні компоненти та стала вже світовим бестселлером. Сироватка містить (Альпійський Зволожуючий Комплекс), де в ліпосомальних капсулах збережений екстракт швейцарського едельвейса і льодовикової води, а ще екстракт сніжної водорості та вітамін C.

Сироватку завжди необхідно закривати кремом, цілющий крем Vital Just Night Cream підходить для всіх типів шкіри. До складу нічного крему входить розроблений спеціально для JUST «Альпійський зволожуючий комплекс», де перебувають в ліпосомних капсулах екстракт едельвейса і швейцарська льодовикова вода, гліцериновий екстракт з бульб крокусу, а також цінні рослинні олії. На день можна обрати Vital Just Cream 24H, який також має зволожувальну дію. Крім обличчя необхідно стежити за шкірою навколо очей, вона тонша і більш піддається агресивному впливу. Тому дуже важливо приділяти їй належну увагу.

Третім етапом є використання масок, вони можуть бути очищуючими або зволожуючими, маска для інтенсивного зволоження «Едельвейс / Троянда» представлена в серії косметики для догляду за шкірою обличчя VITAL JUST є чудовою альтернативою аналогічній процедурі, зробленій у салоні краси. Косметика JUST вироблена у Швейцарії, має рослинний склад та являється гіпоалергенною. 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.