Дієтологиня розповіла, як харчуватися після 40 років, щоб зберегти здоров’я і фігуру

0

Після 40 років жінки особливо відчувають вікові зміни, оскільки зниження рівня статевих гормонів впливає на їх метаболізм. Дієтологи радять, як зберігати здоров’я і контролювати вагу в цьому віці, не нашкоджуючи при цьому організму. Вони застерігають, що жорсткі дієти можуть завдати шкоди, особливо в зрілому віці, коли метаболізм змінюється, а організм стає більш сприйнятливим до того, що ми їмо, зокрема до нестачі поживних речовин. Тому монодієти — не найкращий варіант.

Естроген, який виробляється в меншій кількості з віком, бере участь в обмінних процесах та допомагає зберегти емоційну стабільність. Його недостатність може призводити до занепаду сил, дратівливості та швидкої стомлюваності. Проте це не є приводом для відмови від спорту — зберегти здоров’я та форму можна тільки завдяки фізичним навантаженням. Правильне харчування не дасть очікуваного результату без фізичної активності.

Крім того, до раціону жінок після 40 років потрібно додавати продукти, що допомагають збільшити виробництво естрогену або містять речовини, подібні до цього гормону. Це можуть бути лляна олія, гранати, яблука, абрикоси, квасоля та інші бобові, селера, баклажани, шпинат, горіхи, м’ясо птиці, риба та морепродукти.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.