Роберто Моралес, поділився своїми думками щодо перспектив молодих футболістів

0

Один відомий коментатор, Роберто Моралес, поділився своїми думками щодо перспектив молодих футболістів з команди «Шахтар». Він згадав приклад колишнього півзахисника «гірників» Олександра Зінченка.

Моралес зазначив, що неможливо передбачити, чи буде Деніл Кастільйо грати в основному складі «Шахтаря» наступного сезону. Незважаючи на спостереження щодо його гри, неможливо передбачити, як він адаптуватиметься в новому середовищі. Існує багато футболістів, які мають великий талант, але не можуть досягти успіху через нездатність адаптуватися до нових умов.

Експерт навів приклад Габріеля Барбози, відомого також як Габігол, який після неуспішного перебування в Європі повернувся до рідної країни та продемонстрував вражаючі досягнення. Цей приклад показує, що навіть найбільші таланти можуть зазнавати неуспіху через психологічні фактори. Моралес підкреслив, що не все залежить від таланту та праці, адже психологічний аспект гри важко прогнозувати.

Він згадав про Зінченка, якого не вважає суперталантом, але вважає його абсолютно адаптивною особою. Зінченко приїхав в чужу країну і швидко став улюбленцем команди. Його посмішка та жартівливий характер привернули увагу товаришів по команді, і це позитивно вплинуло на його взаємодію з ними як на полі, так і поза ним. Це ще один приклад, який підкреслює важливість психології.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.