Віктор Онопко: «Європа чи Азія для російського футболу? Немає про що говорити: ми відсторонені від усіх турнірів, ось який факт»

0

Віктор Онопко, один з тренерів збірної Росії, висловив свою думку щодо ситуації з російським футболом, який на даний момент зазнає тотального «бану» на всіх міжнародних турнірах. Він відмовився вважати, що російський футбол намагається повернутися до Європи або шукати своє місце в Азії. Відсутність участі у міжнародних турнірах є неоспоримим фактом.

Тим не менш, Віктор Онопко зазначив, що Російська футбольна асоціація активно працює над пошуком суперників для товариських матчів. Він вважає, що ці суперники не обмежуються лише командами з Азії, а можуть бути з Латинської Америки та Африки.

Це свідчить про те, що Російська футбольна асоціація намагається знайти альтернативні шляхи для розвитку та покращення російського футболу, поки вони знаходяться поза міжнародними турнірами. Відкритість до взаємодії з командами з різних регіонів світу демонструє готовність до змін та розширення горизонтів російського футболу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.